Dýňodlabání

18.10.2018 / 20:35

DÝŇODLABÁNÍ 2018

Soutěž proběhla u příležitosti 23. celonárodní výstavy ovoce, zeleniny a školkařských výpěstků Flora Olomouc 2018. Účastnilo se 50 dvoučlenných týmů z 10 škol Olomouckého kraje. Za naši školu „dlabaly“ týmy z vybraných žáků 8. a 9. tříd, a to Spurný- Havlíček, Dzámová – Kališová, Dudková -  Kavuličová, Vyhlídalová – Švecová.
Ve věkové kategorii starších žáků se na krásném druhém místě umístili žáci 8. třídy naší školy Jiří Spurný a Petr Havlíček. „Dýňodlabci“ za svou výhru získali diplomy a tašku plnou drobných dárků, stejně jako i ostatní účastníci soutěže. Tímto ještě jednou gratulujeme vítězům a děkujeme všem dalším týmům za ukázkovou reprezentaci naší školy.
Okouzlilo vás dlabání dýní, vymysleli byste jiné dýňové motivy? Přihlaste se i vy u svých vyučujících na příští rok, tedy na DÝŇODLABÁNÍ 2019, a pokračujte i vy v reprezentaci školy a obhájení titulu z letošního roku.

Diplomy našich úspěšných hochů naleznete zde.