Sportovní dopoledne ke Dni dětí

30.05.2019 / 18:57

Sportovní dopoledne ke Dni dětí

Mezinárodní den dětí na přelomu května a června letos připadl na víkend. Při té příležitosti je pořádána spousta akcí, kterých se mnohé z děti účastní. Dětské oslavy na našem školním hřišti odstartoval školní parlament 1. stupně již ve čtvrtek dopoledne, a to nejrůznějšími sportovními aktivitami pro všechny žáky 1. a 5. ročníků.

Děti plnily úkoly na 8 stanovištích – balancovaly s míčkem na pálce, závodily v rychlosti chůze na chůdách, kličkovaly mezi kužely, zdolávaly překážkovou dráhu, soutěžily ve skoku dalekém, trefovaly se ringo kroužky do stojanů, házely na koš i skákaly v pytlích. Za splnění úkolů obdržely sladkou odměnu zakoupenou z příspěvků SRPŠ. Na organizaci se významně podíleli žáci 8.B třídy i zástupci parlamentu 1. stupně. Děkujeme.

Prožili jsme dopoledne plné her, zábavy, veselého zápolení i mlsání.

Vlasta Pecinová (koordinátor ŠP 1. stupně)