Turnaj „O putovní pohár ve vybíjené“

20.11.2019 / 17:51
Turnaj „O putovní pohár ve vybíjené“

V úterý dne 20. 11. 2019 uspořádali zástupci ŠP za 1. stupeň turnaj „O putovní pohár ve vybíjené“.
Školního kola se zúčastnili žáci od 3. až po 5. třídy. V kategorii 3. tříd se odehrály tři zápasy v celkovém počtu 36 žáků, v kategorii 4. – 5. tříd zápasilo 5 týmů v počtu 60 hráčů v deseti utkáních. Celkem se odehrálo 13 zápasů.

Hned po příchodu do tělocvičny se týmy společně rozcvičily, protáhly a nastoupily k slavnostnímu zahájení, které uskutečnily místostarostka a její zástupkyně za 1. stupeň Ella Konečná a Zuzana Doleželová. Rozhodčí všech zápasů, pan učitel Jiří Lužný, připomněl pravidla hry a turnaj započal. Atmosféra byla strhující, týmy bojovaly s nasazením všech svých sil, udatně a fair play. Zbývající žáci i s vyučujícími své týmy povzbuzovali a fandili jim.

Na závěr turnaje byly předány putovní poháry, diplomy a rozdělily se i sladké odměny z příspěvků SRPŠ pro vítěze i poražené.

V kategorii 3. tříd se umístily:
     na 3. místě:  3.A
     na 2. místě:  3.C
     na 1. místě:  3.B

V kategorii 4. – 5. tříd se umístily:
    na 5. místě:   4.B
    na 4. místě:   4.A
    na 3. místě:  5.C
    na 2. místě:  5.A
    na 1. místě:  5.B

Děkuji všem hráčům za skvělé výkony, všem vyučujícím tělesné výchovy v přítomných třídách za perfektní nácvik hry podle předaných pravidel. Zvláštní poděkování patří panu učiteli Lužnému za profesionální přístup a spravedlivé rozhodování (jako vždy). Prožili jsme společně dopoledne plné zábavy a odhodlání a těšíme se na naše další společná setkání.

Vlasta Pecinová (koordinátorka ŠP za 1. stupeň)