Halloween

30.10.2017 / 3:30

Halloween

V pondělí 30. října strašidelné kostýmy v kulisách podzimního sychravého počasí a blikající světýlka vydlabaných dýní působily v naší škole přímo tajemně i magicky. K oranžově červenému svátku se totiž přidal humor a nadsázka v rámci halloweenského projektu, který zorganizoval školní parlament. Halloween svým krásným tajemnem namotivoval naše žáky ke společným hrám a zábavám. Půldenní oslavy připomínaly spíše strašidelný karneval, který se uskutečnil pod záštitou školního parlamentu. Žáci i učitelé se v kostýmech a maskách účastnili zábavných soutěží, bavili se v rámci filmoték pro dané ročníky, výtvarně tvořili jak na prvním, tak i na druhém stupni. Nižší ročníky vytvářely skupinové malby či kresby dýňových strašidel, na druhém stupni žáci aranžovali nejstrašidelnější učitelské katedry. Celý projekt byl ukončen halloweenským obědem, který pro strávníky přichystaly zaměstnankyně školní jídelny: pečenou dýni s fazolemi a mufiny s netopýrem.
Projekt se vydařil a těšíme se na další společné chvíle, které v letošním roce chystáme.

Vlasta Pecinová, Pavlína Králová -  koordinátorky ŠP

1.B 2 1.C 1 2.A 1 2.B 2 3.A 2 3.B 2 4.B 2 4.C 2 5.A 2 5.B 2 5.C 4 IMG_2037 IMG_2043 IMG_2046 IMG_2050 IMG_2052 IMG_2054 jidelna 4 jidelna 7 Vyber masek 4