Prostřeno!

20.12.2017 / 20:37

Prostřeno!

Po roce odmlčení jsme se v letošním prosinci opět pustili do vaření. Ve dvanáctičlenných třídních týmech jsme se vystřídali v průběhu devíti dnů v renovované školní kuchyňce. Dle televizního vzoru jsme připravovali tříchodové menu – předkrm, hlavní chod a desert. Letos jsme měli za úkol zařadit do jídla také povinné ingredience - kuřecí maso, tvaroh, jablka, luštěniny a brambory.
Odborná porota ve složení - vedoucí školní jídelny H. Vaculíková, p. zást. J. Utíkalová, p. as. R. Doležel a p. D. Buršíková hodnotili výsledek našeho snažení z hlediska chuti, použití všech povinných ingrediencí, prezentace, vzhledu jídla i prostřené tabule, kterou jsme již ladili do vánoční podoby.
Na vánoční diskotéce byly vyhlášeny následující výsledky:
1. místo vybojovala třída 9. B, na 2. se umístila překvapivě 6. B a třetí místo patří 7. B.
Níže se můžete podívat na fotodokumentaci o tom, jak se nám kulinářské umění dařilo.

Zapsala: Mgr. Pavlína Králová