Halloweenské tvoření

31.10.2019 / 19:12

Halloweenské tvoření

Zástupci školního parlamentu 1. a 2. stupně dali hlavy dohromady a vznikl nápad, jak uprostřed podzimu prožít HALLOWEEN na škole trochu jinak než v minulých letech prostřednictvím tvůrčího projektu.
Zažít halloweenskou oslavu na vlastní kůži tak mohli žáci naší školy v hodinách anglického i českého jazyka, ve výtvarné, pracovní či estetické výchově. Malovali dýně, vytvářeli strašidelné masky a mumie, malovali, stříhali, lepili, tvořili, vymýšleli příběhy, hráli hry i poslouchali halloweenskou hudbu. Mnozí žáci pro dokreslení halloweenské atmosféry přišli 31. října do školy v kostýmech všelijakých čarodějnic, duchů, zombie, monster...  , nebo si pomalovali obličeje strašidelnými motivy.
Vždyť Halloween je svátek, ke kterému neodmyslitelně patří strašidelné kostýmy, vyprávění děsivých historek, Trick-or-Treat, ale také vydlabané dýně s vyřezaným obličejem a svíčkou uvnitř.
Tvůrčí atmosféru, zaujetí žáků i jejich učitelů prací, můžete zhlédnout v naší fotogalerii. Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na naše další společné akce pořádané pod záštitou školního parlamentu.

Vlasta Pecinová, Pavlína Králová (koordinátorky ŠP)