Výchovný poradce

Jestliže se člověk má stát člověkem, musí se vzdělávat.

J. A. KOMENSKÝ

VÝCHOVNÉ PORADENSTVÍ

Informace pro rodiče a další zákonné zástupce žáků a všechny, kdo chtějí využít poradenské služby poskytované školou

Výchovný poradce je zavázán respektovat důvěrnosti, které chrání osobní sdělení. Výjimkou z těchto pravidel je bezprostřední ohrožení života nebo zdraví člověka, podezření na zneužití, zanedbávání nebo soudní výzva k podání informací.

V souladu s dokumentem Koncepce poradenských služeb poskytovaných ve škole, MŠMT čj. 27317/2004-24 a Vyhláškou č. 72/2005 Sb. jsou Fakultní základní školou dr. Milady Horákové a Mateřskou školou Olomouc zajišťovány poradenské služby, jak je dále uvedeno.

VÝCHOVNÝ PORADCE - Mgr. Mariana Konečná

1. KDE MNE NAJDETE: kabinet č. 27 – 1.patro
2. SPOJENÍ:
- konzultační hodiny pro rodiče:  pondělí 14,00 – 15,00 hod.
   (dle telefonické domluvy kdykoliv )

- Konzultační hodiny pro pedagogy a asistenty pedagoga 2. stupně:
   Úterý       2. – 4. vyuč.hodina
   Středa     14:00 – 15:00

- telefon: 585 759 122
- během třídních schůzek nebo během konzultačních hodin

- konzultační hodiny pro žáky: pondělí - středa o velké přestávce

Kariérové poradenství
Užitečné informace pro výběr střední školy a přijímací řízení:

Pokyny k vyplňování přihlášky na SŠ (2017 - 2018) a informace k přijímacímu řízení naleznete zde.

Informace pro přijímání na střední školy a konzervatoře ve školním roce 2016/2017 naleznete zde.

1. Vyhláška
2. Sdělení MŠMT
3. Informace MŠMT
4. Scholaris
5. Informace GSP (gymnázia se sport. přípravou)

Dne 2.9.2016                                                                                                                                            Mgr. Milan Král, v.r.