3.B

Září

 20.9. Připomínám všem, že nás čeká krásných volných pět dní (na podnělí a úterý vyhlašuj ředitel školy volný den). Přeji nám všem krásné počasí a odpočiňte si!!! 

Dále avizuji, že v pondělí 30.9. v 16.30 se konají třídní schůzky!!!!!!!!


19.9. PNV ČJ uč. str. 10/3 - poslední dva řádky (od sousloví tichá hudba...) do seš. ČJ mluvnice


18.9. PNV M Počítáme zpaměti str. 26/80


17.9. PNV ČJ uč. str. 8/3 dopsat zbytek cvičení do sešitu ČH mluvnice, doplnit a zakroužkovat.

PRV - dokreslit značky do sešitu PRV


16.9. PNV M PZ str. 25/76


11.9. PNV M Počítáme zpaměti str. 24/74

Posílám po dětech informace ohledně platby za pomůcky. Děkuji.


9.9. Zítra, tj. v úterý 10.9. je pochodové cvičení. Ráno sraz ve třídě. S sebou: teplé vhodné oblečení, vhodná obuv, do batůžku svačinu, pití, pláštěnku, čip na oběd, družinový deníček, případně na papírek informaci o odchodu. Konec v 11. 10 hod. 


6.9. Prosím podepsat v Žákajde str. 17. -Ředitel školy vyhlašuje dle par.24, odst. 2 v souladu se Školským zákonem volný den, a to 23. a 24. 9. 2019.

Od pondělí už se učíme dle daného rozvrhu, tj. do 13.30 hod (6 vyučovacích hodin). V pondělí pošlu po dětech platbu za pomůcky a sešity. 

Pěkný víkend. M. P.


Milí rodiče,

moc Vás zdravím a přeji Vám i Vašim dětem úspěšné vykročení do nového školního roku. První den máme úspěšně za sebou. V sešitu "Co dělám ve škole" jsem vVám poslal první informace ohledně organizace rvního školního týdne a ohledně sešitů a pomůcek. 

Zítra, tj. v úterý, bude vyučování do 11. 40 hod. Moc prosím, abyste dětem, které nejdou do ŠD, napsali vzkaz (na lísteček či do sešitu), že jdou hned po vyučování nebo po obědě sami domů. Dnes vznikly veliké zmatky, protože někteří chtěli jít po vyučování a neměli žádný vzkaz. (Potřebuji mít všechny odchody písemně!) S sebou aktovku, pouzdro, Žákajdu, sešit "Co dělám ve škole). 

Středa, čtvrtek, pátek bude tento týden vyučování do 11.30 (viz sešit), ve středu a ve čtvrtek buou probíhat třídnické práce, v pátek pak dle rozvrhu první čtyři hodiny.

Na zítra (úterý): Podepsaná Žákajda, vyplněná  str. 3. V sešitu "Co dělám ve škole" podepsané informace ode mne. Vyplněný družinový lístek (měli by ho mít vložený v Žákajdě). Vím, že ještě asi nebudete vědět časy odchodů ze školní družiny z důvodu kroužků, které budete dětem v průběhu září zařizovat. I tak prosím, přihlašovací lístek vyplňte, časy odchodů vynechte a doplníte je později.

Prosím dále o obalení učebnic, stačí v průběhu příštího týdne, tento týden budou v papírnictvích fronty....Zítra budeme podepisovat sešity, prosím také o obalení a pokud můžu doporučit, kupte raději pevné (prosím průhledné!!!!) obaly, které jsou sice držší, ale vydrží celý rok. Stejně tak prosím o průhledné pevné obaly na Žákajdu a sešit "Co dělám ve škole".

Dnes přišly objednané sešity a ostatní pomůcky, pracovní sešity (ČJ, PRV, AJ, M) zatím nemáme. Až budu mít kompletní částku k uhrazení, pak pošlu, ať nemusíte platit po částech.

Děkuji předem za spolupráci a přeji pěkné zářijové dny.... Vaše paní učitelka Monika Pávková