V rámci výtvarné výchovy jsme byli s žáky 3. A prozkoumat okolí naší školy. Vydali jsme se podívat blíž na naši kapličku a její blízké okolí. Žáci měli příležitost pozorovat přírodu, nadechnout se čerstvého vzduchu, vnímat svět kolem sebe a vše zaznamenat voskovkami nebo pastelkami na papír. I vy se můžete podívat na několik fotek pořízených z této hodiny a také na několik obrázků, které žáci vytvořili.
Veronika Janíková